KONST / Litografier / Färglitografi 1651212
nr 165 1212
Färglitografi
Picasso, "duvan", 374/1000,sign. i sten, 29x37
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 augusti 2002
Signe Persson-Melin (f. 1925)